Capoeira lessen voor Kinderen

Agenda oktober 2019

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
dinsdag 15 oktober 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 15 oktober 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 15 oktober 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 15 oktober 19:30-22:00 Vrij en Blij met Lineke Mourits
woensdag 16 oktober 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 16 oktober 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 16 oktober 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 16 oktober 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 16 oktober 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 16 oktober 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
woensdag 16 oktober 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 16 oktober 19:30-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 16 oktober 19:30-22:00 Expression of the Art within You
woensdag 16 oktober 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 17 oktober 10:00-16:30 LinkedIn training
donderdag 17 oktober 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 17 oktober 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 17 oktober 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 17 oktober 19.15-22.30 8-handenmassage voor vrouwen
donderdag 17 oktober 19.30-21.00 Introductie Wijsheid Hopi Indianen
donderdag 17 oktober 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
vrijdag 18 oktober 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 18 oktober 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 18 oktober 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 18 oktober 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 18 oktober 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 18 oktober 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 18 oktober 10:00-12:30 Mindfulness en Zelfcompassie
vrijdag 18 oktober 10:00-17:00 Geannuleerd. Non-dualiteit themadagen
vrijdag 18 oktober 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 18 oktober 19.00-23.00 Are You Living Your Heart?
vrijdag 18 oktober 19:30-22:00 Mantra mee zing concert
vrijdag 18 oktober 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 18 oktober 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 19 oktober 09:00-17:00 Cursus Klassieke Massage
zaterdag 19 oktober 10:00-17:00 Non duaal Zelf leiderschap
zaterdag 19 oktober 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 19 oktober 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 19 oktober 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 19 oktober 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 19 oktober 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 19 oktober 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 19 oktober 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 19 oktober 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zondag 20 oktober 09:00-17:00 Cursus Klassieke Massage
zondag 20 oktober 10:00-17:00 Je eigen wijze weg deel 1 en 2
zondag 20 oktober 10:30-16:30 BIODANZA en TANTRADAG PRESENCE
zondag 20 oktober 13:00-18:00 Cacao Ceremony & Sacred Dance
maandag 21 oktober 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 21 oktober 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 21 oktober Hele dag Gesloten: Herfstvakantie
dinsdag 22 oktober 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 22 oktober 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 22 oktober Hele dag Gesloten: Herfstvakantie
woensdag 23 oktober 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 23 oktober 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 23 oktober 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 23 oktober Hele dag Gesloten: Herfstvakantie
donderdag 24 oktober 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 24 oktober 19.30-21.45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 24 oktober 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 24 oktober Hele dag Gesloten: Herfstvakantie
vrijdag 25 oktober 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 25 oktober 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 25 oktober 09:00-17:00 Volg het weten van je lichaam.
vrijdag 25 oktober 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 25 oktober 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 25 oktober 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 25 oktober 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 25 oktober 10:00-13:30 Mindfulness en Zelfcompassie
vrijdag 25 oktober 10:00-17:00 Reis naar de rijkdom in je Zelf
vrijdag 25 oktober 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 25 oktober 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 25 oktober 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 26 oktober 10:00-17:00 Volg het weten van je lichaam.
zaterdag 26 oktober 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 26 oktober 14:00-21:00 VOL! Ontdek samen de Tantrische liefde
zaterdag 26 oktober 19:00-22:00 Goddess circle
zaterdag 26 oktober 19:15-22:45 Conscious Love Xperience *Nieuw*
zaterdag 26 oktober 19:30-21:30 VOL! Klanksessie ter ontspanning
zondag 27 oktober 09:00-17:00 Are You Living Your Heart?
zondag 27 oktober 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
zondag 27 oktober 14:00-21:00 Ontdek samen de Tantrische liefde
maandag 28 oktober 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 28 oktober 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 28 oktober 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 28 oktober 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 28 oktober 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 28 oktober 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 28 oktober 13:00-18:00 Reis naar de rijkdom in je Zelf
maandag 28 oktober 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 28 oktober 19:15-21:30 Reis naar de rijkdom in je Zelf
maandag 28 oktober 19:30-22:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
maandag 28 oktober 19:30-22:15 Ritual Dance Theater Creation
maandag 28 oktober 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 29 oktober 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 29 oktober 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 29 oktober 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 29 oktober 18:45-22:00 Levensvragen- en familie opstelling
dinsdag 29 oktober 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 29 oktober 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 29 oktober 19:30-22:00 Terug naar je kern
dinsdag 29 oktober 19:45-21:15 Stress te Lijf
dinsdag 29 oktober 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1
dinsdag 29 oktober 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 29 oktober 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 30 oktober 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 30 oktober 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 30 oktober 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 30 oktober 09:30-12:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 30 oktober 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 30 oktober 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 30 oktober 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 30 oktober 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 30 oktober 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 30 oktober 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
woensdag 30 oktober 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 30 oktober 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 30 oktober 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 31 oktober 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 31 oktober 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 31 oktober 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 31 oktober 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 31 oktober 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 31 oktober 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 31 oktober 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 31 oktober 19:45-21:45 Lesser Kan & Li


Moeiteloos leren leven, door Jan Bommerez