Bewust Ondernemers Netwerk Café

Agenda september 2019

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
zondag 15 september 09:45-17:00 Authentic Relating & Circling
zondag 15 september 10:00-16:00 Tsa Lung & Krijgersklanken
zondag 15 september 10:00-16:30 Geannuleerd. Munay-een weg naar vergeving
zondag 15 september 10:00-23:00 Thank God It's Yoga festival 2019
maandag 16 september 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 16 september 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 16 september 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 16 september 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 16 september 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 16 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 16 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 16 september 19:30-21:30 VOL! Body De-Armouring
maandag 16 september 19:30-22:15 Ritual Dance Theater Creation
maandag 16 september 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 17 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 17 september 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
dinsdag 17 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 17 september 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 17 september 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 17 september 19:30-22:00 Vrij en Blij met Lineke Mourits
dinsdag 17 september 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 17 september 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1
dinsdag 17 september 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 17 september 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 18 september 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 18 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 18 september 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 18 september 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 18 september 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 18 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 18 september 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 18 september 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 18 september 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 18 september 20:00-22:00 Adem & Energie in Balans
woensdag 18 september 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 19 september 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 19 september 13:00-17:00 Workshop Opstellingen
donderdag 19 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 19 september 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 19 september 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 19 september 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 19 september 18:45-22:00 Levensvragen- en familie opstelling
donderdag 19 september 19.30-22.00 Expression of the Art within You
donderdag 19 september 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 19 september 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
donderdag 19 september 19:15-22:30 8-handenmassage voor vrouwen
donderdag 19 september 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 19 september 19:45-21:45 Lesser Kan & Li
vrijdag 20 september 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 20 september 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 20 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 20 september 09:30-12:00 Terug naar je kern
vrijdag 20 september 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 20 september 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 20 september 10:00-12:30 Mindfulness en Zelfcompassie
vrijdag 20 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 20 september 13:00-16:45 Tao Vrouwencirkel
vrijdag 20 september 20:00-21:30 Healing & Klank concerten
vrijdag 20 september 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 20 september 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 21 september 10.00-16.00 Fascia: anders dan anders!
zaterdag 21 september 10:00-17:00 Non duaal Zelf leiderschap
zaterdag 21 september 10:00-17:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 21 september 10:00-17:30 Playful Abundance Tantra workshop
zaterdag 21 september 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 21 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 21 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 21 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 21 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 21 september 19:00-21:30 Levensvragen- en familie opstelling
zaterdag 21 september 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 21 september 20.00-22.30 Knuffel & connectie avond
zaterdag 21 september 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 21 september 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zondag 22 september 10:00-17:00 In verbinding met jeZelf en healing
zondag 22 september 10:00-17:00 Tantra voor M/V-stellen
zondag 22 september 13:30-16:30 Pendelen workshop
maandag 23 september 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 23 september 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 23 september 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 23 september 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 23 september 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 23 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 23 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 23 september 19:30-22:15 Ritual Dance Theater Creation
maandag 23 september 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 24 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 24 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 24 september 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 24 september 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 24 september 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 24 september 19:30-22:00 Jouw gebruiksaanwijzing
dinsdag 24 september 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1
dinsdag 24 september 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 24 september 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 25 september 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 25 september 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 25 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 25 september 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 25 september 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 25 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 25 september 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 25 september 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 25 september 19:15-21:30 Rust in je hoofd en hart
woensdag 25 september 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 25 september 19:30-21:30 Vipassana Basis Cursus
woensdag 25 september 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 25 september 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 26 september 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 26 september 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 26 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 26 september 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 26 september 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 26 september 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 26 september 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 26 september 19:45-21:45 Lesser Kan & Li
vrijdag 27 september 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 27 september 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 27 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 27 september 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 27 september 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 27 september 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 27 september 10:00-12:30 Mindfulness en Zelfcompassie
vrijdag 27 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 27 september 13:00-17:00 Reis naar de rijkdom in je Zelf
vrijdag 27 september 16.00-18.30 Bewust Ondernemers Netwerk Café Rotterdam
vrijdag 27 september 19:30-01.00 Beachparty 'JOY 2019'
vrijdag 27 september 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 27 september 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 28 september 09:30-17:30 Cursus Ontspanningsmassage
zaterdag 28 september 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 28 september 10:00-18:00 Dagworkshop Thuiskomen bij jezelf
zaterdag 28 september 10:00-18:00 Leven in je lijf
zaterdag 28 september 10:30-17:00 Tantra
zaterdag 28 september 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 28 september 14:00-21:30 Ontdek samen de Tantrische liefde
zaterdag 28 september 19.30-21.30 Klanksessie ter ontspanning
zaterdag 28 september 19:00-22:00 Goddess circle
zaterdag 28 september 19:00-23:00 Massagedans (openbaar)
zaterdag 28 september 19:30-23:00 8-handenmassage
zaterdag 28 september 20:00-21:30 Music for the Soul
zondag 29 september 09:30-16:30 Stargate Transmissions of Light dag
zondag 29 september 09:30-17:00 Cursus Ontspanningsmassage
zondag 29 september 10:00-17:00 Beenmerg Nei Kung
zondag 29 september 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zondag 29 september 13:00-17:00 Geannuleerd. Wild Hart: Waar je HART is, is je Thuis
maandag 30 september 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 30 september 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 30 september 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 30 september 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 30 september 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 30 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 30 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 30 september 19:15-21:30 Reis naar de rijkdom in je Zelf
maandag 30 september 19:30-22:15 Ritual Dance Theater Creation
maandag 30 september 19:45-22:15 Biodanza met Cees


Expression of the Art within You