Boeddha Festival 3 febr

Agenda januari 2019

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
zondag 20 januari 09.30-18.00 Beleef je lijf - festival!
maandag 21 januari 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 21 januari 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 21 januari 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 21 januari 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 21 januari 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 21 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 21 januari 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 21 januari 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
maandag 21 januari 19:30-21:30 Slaapapneu en de gevolgen
maandag 21 januari 19:30-21:30 Veerkracht na tegenslag
maandag 21 januari 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 22 januari 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 22 januari 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 22 januari 19:30-22:00 Workshop: Jouw gebruiksaanwijzing
dinsdag 22 januari 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 22 januari 19:45-20:45 Wholefulness
dinsdag 22 januari 19:45-21:45 Deep Healing Qi Gong
dinsdag 22 januari 20:00-22:00 Adem & Energie in Balans - vrouwen
dinsdag 22 januari 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 22 januari 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 23 januari 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 23 januari 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 23 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 23 januari 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 23 januari 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 23 januari 19.30-21.00 Hatha Yoga w jezyku polskim
woensdag 23 januari 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 23 januari 19:30-21:30 Vipassana meditatie 10x intro
woensdag 23 januari 19:30-22:15 Biodanza met Nathalia
woensdag 23 januari 19:30-22:15 Sjamanisme Basis cursus
woensdag 23 januari 19:45-21:15 Stress te Lijf
woensdag 23 januari 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 24 januari 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 24 januari 10:15-12:00 Biodanza met Brenda (do ochtend)
donderdag 24 januari 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 24 januari 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 24 januari 19:30-22:00 Bewust in Contact
donderdag 24 januari 19:30-22:00 Tantra
donderdag 24 januari 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 24 januari 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1/2/3
vrijdag 25 januari 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 25 januari 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 25 januari 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 25 januari 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 25 januari 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 25 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 25 januari 19:30-21:30 De ontdekking van het ware zelf
vrijdag 25 januari 19:30-21:30 VOL! Klanksessie ter ontspanning
vrijdag 25 januari 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 25 januari 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 26 januari 10.00-16.00 Fascia: anders dan anders!
zaterdag 26 januari 10:00-13:00 Inwijdingen - The Universal Rites
zaterdag 26 januari 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 26 januari 12.00-22.00 Rode tantra voor stellen
zaterdag 26 januari 19:30-23:00 8-handenmassage
zondag 27 januari 10:00-17:00 Opleiding Universeel Healer
zondag 27 januari 10:00-17:00 Tantra voor M/V-stellen
zondag 27 januari 11:00-18:00 Biodanza dansdag
zondag 27 januari 13:30-17:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
maandag 28 januari 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 28 januari 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 28 januari 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 28 januari 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 28 januari 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 28 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 28 januari 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 28 januari 19:00-22:00 Botsen, bewegen en bewustzijn
maandag 28 januari 19:30-21:30 Veerkracht na tegenslag
maandag 28 januari 19:30-21:30 Mindfulness en Zelfcompassie
maandag 28 januari 19:45-22:15 De bevrijdende kracht van je stem
maandag 28 januari 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 29 januari 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 29 januari 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 29 januari 19:45-20:45 Wholefulness
dinsdag 29 januari 19:45-21:45 Deep Healing Qi Gong
dinsdag 29 januari 20:00-22:00 Adem & Energie in Balans - vrouwen
dinsdag 29 januari 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 29 januari 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 30 januari 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 30 januari 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 30 januari 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 30 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 30 januari 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 30 januari 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 30 januari 19.30-21.00 Hatha Yoga w jezyku polskim
woensdag 30 januari 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 30 januari 19:30-21:30 Vipassana meditatie 10x intro
woensdag 30 januari 19:30-22:15 Biodanza met Nathalia
woensdag 30 januari 19:45-21:15 Stress te Lijf
woensdag 30 januari 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 30 januari 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 31 januari 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 31 januari 10:00-17:00 Karakterstructuren en Maskers 2 dgn
donderdag 31 januari 10:15-12:00 Biodanza met Brenda (do ochtend)
donderdag 31 januari 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 31 januari 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 31 januari 19:30-22:00 Bewust in Contact
donderdag 31 januari 19:30-22:00 Tantra
donderdag 31 januari 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 31 januari 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1/2/3


Spirituele Liefdesrelatie Workshopmiddag door Jan Geurtz 19 mei