Beleef je Lijf

Agenda december 2018

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
maandag 17 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 17 december 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 17 december 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 17 december 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 17 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 17 december 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 17 december 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 18 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 18 december 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 18 december 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 18 december 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 18 december 19:30-21:30 Luisteren naar je pen©
dinsdag 18 december 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans - vrouwen
dinsdag 18 december 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 18 december 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 19 december 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 19 december 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 19 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 19 december 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 19 december 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 19 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 19 december 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 19 december 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 19 december 19:00-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 19 december 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 19 december 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 19 december 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 19 december 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 19 december 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 20 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 20 december 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 20 december 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 20 december 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 20 december 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 20 december 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 20 december 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 21 december 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 21 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 21 december 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 21 december 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 21 december 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 21 december 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 21 december 10:00-17:00 Opleiding Mindful Coachen
vrijdag 21 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 21 december 19:30-22:30 White Night | Extatische Dansreis
vrijdag 21 december 19:30-22:30 Magische viering Yule/Midwinter
vrijdag 21 december 20:00-22:15 Moondance
vrijdag 21 december 20:00-22:30 Helderziend Waarneming Tresi Barros
vrijdag 21 december 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 22 december 10:00-13:00 Inwijdingen - The Universal Rites
zaterdag 22 december 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 22 december 17.00-00.00 Kerstbiodanza
zaterdag 22 december 19:30-23:30 Tantric Dance Party
zondag 23 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
maandag 24 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
dinsdag 25 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
woensdag 26 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
donderdag 27 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
vrijdag 28 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
zaterdag 29 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
zondag 30 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
maandag 31 december 16.00-01.30 Oud & Nieuw Celebration
maandag 31 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
dinsdag 1 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
woensdag 2 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
donderdag 3 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
vrijdag 4 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie


Basiscursus Ontspanningsmassage