Non-dualiteit

Agenda november 2018

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
woensdag 14 november 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 14 november 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 14 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 14 november 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 14 november 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 14 november 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 14 november 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 14 november 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 14 november 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 14 november 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 14 november 14:45-14:45 Mindfulness
woensdag 14 november 15:00-16:15 Mindfulness
woensdag 14 november 16:30-17:45 Mindfulness
woensdag 14 november 19:00-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 14 november 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 14 november 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 14 november 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 14 november 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 15 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 15 november 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 15 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 15 november 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 15 november 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 15 november 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 15 november 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 15 november 19:30-21:30 Meditation at the Beach
donderdag 15 november 19:30-21:45 Pure Dance
donderdag 15 november 19:30-22:00 Tantra
donderdag 15 november 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 15 november 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 3
vrijdag 16 november 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 16 november 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 16 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 16 november 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 16 november 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 16 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 16 november 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 16 november 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 16 november 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 16 november 14:30-18:00 De ontdekking van het ware zelf
vrijdag 16 november 19:30-22:15 Movement Performance Creation
vrijdag 16 november 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 16 november 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 17 november 09:30-17:30 Basiscursus Ontspanningsmassage
zaterdag 17 november 10:00-17:00 Sjamanisme Basis cursus
zaterdag 17 november 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 17 november 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 17 november 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 17 november 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 17 november 19:00-21:00 Levensvragen- en familie opstelling
zaterdag 17 november 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 17 november 19:30-23:00 8-handenmassage
zaterdag 17 november 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 17 november 20:00-22.30 Anders Avondje Uit
zondag 18 november 09:30-16:00 VOL! BODY DE-ARMOURING
zondag 18 november 10:00-17:00 Sjamanisme Basis cursus
zondag 18 november 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
zondag 18 november 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
maandag 19 november 09:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 19 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 19 november 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 19 november 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 19 november 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 19 november 19:00-22:00 Botsen, bewegen en bewustzijn
maandag 19 november 19:30-21:30 Healing Tao Basis
maandag 19 november 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 20 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 20 november 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 20 november 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 20 november 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 20 november 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 20 november 19:30-21:30 Luisteren naar je pen©
dinsdag 20 november 19:30-22:00 Volwassen Mannelijkheid
dinsdag 20 november 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 20 november 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 20 november 20:45-21:45 Chakra Yoga
dinsdag 20 november 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 21 november 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 21 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 21 november 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 21 november 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 21 november 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 21 november 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 21 november 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 21 november 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 21 november 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 21 november 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 21 november 14:45-14:45 Mindfulness
woensdag 21 november 15:00-16:15 Mindfulness
woensdag 21 november 16.00-18.00 May you Walk in Beauty
woensdag 21 november 16:30-17:45 Mindfulness
woensdag 21 november 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 21 november 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 21 november 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 21 november 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 22 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 22 november 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 22 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 22 november 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 22 november 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 22 november 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 22 november 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 22 november 19:30-21:45 Pure Dance
donderdag 22 november 19:30-22:00 Tantra
donderdag 22 november 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 22 november 19:30-23:00 Vrije dansavond - Intuïtieve Dans
donderdag 22 november 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 3
vrijdag 23 november 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 23 november 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 23 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 23 november 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 23 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 23 november 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 23 november 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 23 november 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 23 november 19:30-22:15 Movement Performance Creation
vrijdag 23 november 20:00-22:15 Moondance
vrijdag 23 november 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 23 november 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 24 november 10.00-17.00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 24 november 10:00-13:00 Inwijdingen - The Universal Rites
zaterdag 24 november 10:00-17:00 Liefde voor jezelf (en je kind)
zaterdag 24 november 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 24 november 18:45-20:15 Klankhealing (lig)Concert
zaterdag 24 november 21:00-22:30 Klankhealing (lig)Concert
zondag 25 november 10:00-17:00 Opleiding Universeel Healer
zondag 25 november 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
zondag 25 november 10:00-17:00 OM-Meditatie
zondag 25 november 13:00-17:00 Intuïtieve Dans en Verbeelding
maandag 26 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 26 november 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 26 november 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 26 november 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 26 november 19:00-22:00 Botsen, bewegen en bewustzijn
maandag 26 november 19:30-21:30 Healing Tao Basis
maandag 26 november 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 27 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 27 november 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 27 november 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 27 november 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 27 november 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 27 november 19:30-22:00 Volwassen Mannelijkheid
dinsdag 27 november 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 27 november 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans - vrouwen
dinsdag 27 november 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 27 november 20:45-21:45 Chakra Yoga
dinsdag 27 november 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 28 november 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 28 november 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 28 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 28 november 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 28 november 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 28 november 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 28 november 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 28 november 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 28 november 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 28 november 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 28 november 14:45-14:45 Mindfulness
woensdag 28 november 15:00-16:15 Mindfulness
woensdag 28 november 16:30-17:45 Mindfulness
woensdag 28 november 19:00-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 28 november 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 28 november 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 28 november 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 28 november 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 28 november 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 29 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 29 november 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 29 november 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 29 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 29 november 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 29 november 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 29 november 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 29 november 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 29 november 19:30-21:30 Meditation at the Beach
donderdag 29 november 19:30-21:45 Pure Dance
donderdag 29 november 19:30-22:00 Tantra
donderdag 29 november 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 29 november 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 3
vrijdag 30 november 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 30 november 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 30 november 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 30 november 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 30 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 30 november 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 30 november 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 30 november 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 30 november 14:30-18:00 De ontdekking van het ware zelf
vrijdag 30 november 19.30-21.30 Klanksessie ter ontspanning
vrijdag 30 november 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 30 november 19:30-22:15 Movement Performance Creation
vrijdag 30 november 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 30 november 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj


Sprankeling voor jezelf en je kind