Anders Avondje Uit elke maand op zaterdag

Agenda oktober 2018

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
woensdag 17 oktober 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 17 oktober 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 17 oktober 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 17 oktober 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 17 oktober 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 17 oktober 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 17 oktober 10:00-16:00 Anders Waarnemen & Healing Verdieping
woensdag 17 oktober 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 17 oktober 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 17 oktober 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 17 oktober 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 17 oktober 14:45-14:45 Mindfulness
woensdag 17 oktober 15:00-16:15 Mindfulness
woensdag 17 oktober 16:30-17:45 Mindfulness
woensdag 17 oktober 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 17 oktober 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 17 oktober 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 17 oktober 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 18 oktober 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 18 oktober 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 18 oktober 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 18 oktober 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 18 oktober 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 18 oktober 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 18 oktober 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 18 oktober 19:30-21:45 Pure Dance
donderdag 18 oktober 19:30-22:00 Tantra
donderdag 18 oktober 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 18 oktober 19:30-23:00 Vrije dansavond - Intuïtieve Dans
donderdag 18 oktober 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 3
vrijdag 19 oktober 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 19 oktober 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 19 oktober 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 19 oktober 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 19 oktober 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 19 oktober 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 19 oktober 10:00-17:00 Opleiding Mindful Coachen
vrijdag 19 oktober 10:00-17:00 Non-dualiteit themadagen
vrijdag 19 oktober 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 19 oktober 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 19 oktober 14:30-18:00 De ontdekking van het ware zelf
vrijdag 19 oktober 19:30-22:15 Movement Performance Creation
vrijdag 19 oktober 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 20 oktober 10.00-21.15 Sjamanistisch Festival
zaterdag 20 oktober 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 20 oktober 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zondag 21 oktober 09:30-16:00 VOL! Body de-armouring en meer
zondag 21 oktober 11:00-17:30 Relatie-Dag voor Stellen
zondag 21 oktober 13:00-17:00 Intuïtieve Dans en Verbeelding
maandag 22 oktober Hele dag Gesloten: Herfstvakantie
dinsdag 23 oktober Hele dag Gesloten: Herfstvakantie
woensdag 24 oktober 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 24 oktober Hele dag Gesloten: Herfstvakantie
donderdag 25 oktober Hele dag Gesloten: Herfstvakantie
vrijdag 26 oktober 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 26 oktober 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 26 oktober 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 26 oktober 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 26 oktober 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 26 oktober 10:00-13:00 Healen van emotionele blokkades
vrijdag 26 oktober 10:00-17:00 Non-dualiteit themadagen
vrijdag 26 oktober 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 26 oktober 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 26 oktober 19.00-23.00 AUM
vrijdag 26 oktober 19.30-21.30 Klanksessie ter ontspanning
vrijdag 26 oktober 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 26 oktober 20:00-22:00 Chanten met The peaceSinger!
vrijdag 26 oktober 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 26 oktober 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 27 oktober 10:00-13:00 Inwijdingen - The Universal Rites
zaterdag 27 oktober 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 27 oktober 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 27 oktober 14:30-22:30 Tantra Experience | Liefdeslessen
zaterdag 27 oktober 19:30-22:00 Warrior of the Dance and Singing
zaterdag 27 oktober 19:30-22:00 Wild moon circle
zaterdag 27 oktober 19:30-23:30 Tantric Dance Party
zondag 28 oktober 09:00-16:00 Indiaanse Fluit dagworkshop
zondag 28 oktober 10:00-17:00 Opleiding Universeel Healer
zondag 28 oktober 10:00-17:00 Je ruimte innemen
zondag 28 oktober 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
maandag 29 oktober 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 29 oktober 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 29 oktober 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 29 oktober 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 29 oktober 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 29 oktober 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 29 oktober 19:30-21:30 Healing Tao Basis
maandag 29 oktober 19:30-22:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
maandag 29 oktober 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 30 oktober 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 30 oktober 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 30 oktober 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 30 oktober 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 30 oktober 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 30 oktober 19:30-21:15 Reis naar de rijkdom in je Zelf
dinsdag 30 oktober 19:30-21:30 Non duaal Zelf leiderschap
dinsdag 30 oktober 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 30 oktober 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 30 oktober 20:45-21:45 Chakra Yoga
dinsdag 30 oktober 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 31 oktober 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 31 oktober 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 31 oktober 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 31 oktober 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 31 oktober 09:30-12:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 31 oktober 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 31 oktober 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 31 oktober 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 31 oktober 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 31 oktober 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 31 oktober 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 31 oktober 19:00-21:00 Ontdek je Ziel - Healing Avond
woensdag 31 oktober 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 31 oktober 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 31 oktober 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 31 oktober 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 31 oktober 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)


Jin Shin Jyutsu Zelfhulp cursus