Adem & Spieren in Balans

Agenda juni 2018

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
dinsdag 19 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 19 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 19 juni 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 19 juni 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 19 juni 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 19 juni 19:30-21:30 Luisteren naar je pen©
dinsdag 19 juni 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 19 juni 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans
dinsdag 19 juni 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 19 juni 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 20 juni 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 20 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 20 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 20 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 20 juni 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 20 juni 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 20 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 20 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 20 juni 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 20 juni 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 20 juni 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 20 juni 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 20 juni 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 20 juni 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 20 juni 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 21 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 21 juni 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 21 juni 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 21 juni 10:00-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 21 juni 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 21 juni 19:15-21:30 Integrale Hatha Yoga
donderdag 21 juni 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 21 juni 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 21 juni 19:45-22:00 Breng jezelf in kaart
vrijdag 22 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 22 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 22 juni 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 22 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 22 juni 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 22 juni 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 22 juni 10:00-16:00 Masterclass Heal in One Day
vrijdag 22 juni 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
vrijdag 22 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 22 juni 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 22 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 22 juni 16:00-23:30 VOL! Primal Deconditioning Intensive
vrijdag 22 juni 19:30-21:30 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
vrijdag 22 juni 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 23 juni 09:30-16:00 BODY DE-ARMOURING EN MEER
zaterdag 23 juni 10:00-16:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
zaterdag 23 juni 10:00-17:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 23 juni 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
zaterdag 23 juni 10:30-17:00 Tantra
zaterdag 23 juni 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zondag 24 juni 09.30-17.00 Moeiteloos leren leven, door Jan Bommerez
zondag 24 juni 10:30-14:30 Mindfulness en Zelfcompassie
maandag 25 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 25 juni 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 25 juni 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 25 juni 09:00-21:30 Jungiaanse Analytische Therapie
maandag 25 juni 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 25 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 25 juni 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 25 juni 19:30-22:30 Female AbunDance
dinsdag 26 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 26 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 26 juni 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 26 juni 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 26 juni 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 26 juni 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 26 juni 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 26 juni 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 27 juni 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 27 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 27 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 27 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 27 juni 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 27 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 27 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 27 juni 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 27 juni 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 27 juni 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 27 juni 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 27 juni 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 27 juni 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 27 juni 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 28 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 28 juni 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 28 juni 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 28 juni 10:00-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 28 juni 17:00-22:00 Consult Reading & Healing
donderdag 28 juni 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 28 juni 19:15-21:30 Integrale Hatha Yoga
donderdag 28 juni 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 28 juni 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 29 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 29 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 29 juni 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 29 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 29 juni 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 29 juni 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 29 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 29 juni 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 29 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 29 juni 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 29 juni 20:00-22:15 Moondance
vrijdag 29 juni 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 29 juni 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 30 juni 09:00-16:00 Indiaanse Fluit dagworkshop
zaterdag 30 juni 09:30-18:30 Full Spectrum
zaterdag 30 juni 10:00-15:00 Mindfulness en relaties
zaterdag 30 juni 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
zaterdag 30 juni 10:00-17:00 Non-dualiteit themadagen
zaterdag 30 juni 10:00-17:30 Johan Noorloos yoga opleidingen
zaterdag 30 juni 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zaterdag 30 juni 16:00-18:00 Opleiding Mindful Coachen
zaterdag 30 juni 16:00-23:30 The Rebel
zaterdag 30 juni 19:30-22:00 Warrior of the Dance and Singing
zaterdag 30 juni 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)


Adem & Spieren in Balans