Waarom wachten op het weekend? Elke donderdagavond is het genietavond in Djoj!

Agenda mei 2018

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
donderdag 24 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 24 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 24 mei 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
donderdag 24 mei 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 24 mei 10:00-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 24 mei 13:00-18:00 Stop een Bloesem in je Genezing
donderdag 24 mei 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 24 mei 19:15-21:30 Integrale Hatha Yoga
donderdag 24 mei 19:30-21:30 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
donderdag 24 mei 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 24 mei 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 24 mei 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen verdieping
donderdag 24 mei 19:45-22:00 Breng jezelf in kaart
vrijdag 25 mei 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 25 mei 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 25 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 25 mei 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 25 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 25 mei 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 25 mei 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 25 mei 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 25 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 25 mei 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 25 mei 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 25 mei 14:30-17:00 De ontdekking van het ware zelf
vrijdag 25 mei 19:00-21:00 Mindfulness en relaties
vrijdag 25 mei 19:00-22:00 Familie- en levensvragen opstelling
vrijdag 25 mei 19:30-21:30 VOL! Klanksessie ter ontspanning
vrijdag 25 mei 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 25 mei 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 26 mei 09:30-17:00 Cursus Ontspanningsmassage
zaterdag 26 mei 10:00-17:00 Spritituality in the Daily Life
zaterdag 26 mei 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 26 mei 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zaterdag 26 mei 19:30-22:00 Warrior of the Dance and Singing
zaterdag 26 mei 19:30-23:00 8-handenmassage
zondag 27 mei 10:00-17:00 Thaise yogamassage
zondag 27 mei 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
maandag 28 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 28 mei 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 28 mei 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 28 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 28 mei 09:00-21:30 Jungiaanse Analytische Therapie
maandag 28 mei 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 28 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 28 mei 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 28 mei 19:30-22:30 Female AbunDance
maandag 28 mei 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 29 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 29 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 29 mei 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 29 mei 19:00-22:00 Workshop 'volwassen mannelijkheid'
dinsdag 29 mei 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 29 mei 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 29 mei 19:30-22:00 Mindful ouderschap
dinsdag 29 mei 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 29 mei 19:45-21:45 Kleine Hemelse Kringloop Verdieping
dinsdag 29 mei 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans
dinsdag 29 mei 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 29 mei 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 30 mei 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 30 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 30 mei 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 30 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 30 mei 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 30 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 30 mei 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 30 mei 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 30 mei 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 30 mei 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 30 mei 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 30 mei 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 30 mei 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 30 mei 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 30 mei 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 31 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 31 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 31 mei 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 31 mei 10:00-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 31 mei 13:00-18:00 Stop een Bloesem in je Genezing
donderdag 31 mei 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 31 mei 19:15-21:30 Integrale Hatha Yoga
donderdag 31 mei 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 31 mei 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 31 mei 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen verdieping
donderdag 31 mei 19:45-22:00 Breng jezelf in kaart


Basiscursus Ontspanningsmassage